ďťż
 
Wspomaganie w Zetor 7745
Zobacz w‘tek
 
Cytat
I szatan może cytować Pismo. Herbert George Wells
Indeks Przodek xD Piłka nożna Hydraulika
 
  Witamy

Wspomaganie w Zetor 7745
Witam. Mam pytanie odnosnie wspomagania w moim zetorze niedawno go kupilem i nie wiem jak powino byc. Jak jade to wspomaganie dziala elegancko a jak sie zatrzymam to na miejcu nie moge skrecic mi sie wydaje ze tak nie powinno byc. co jest tego przyczna?? z góry dzieki.Hmm... Tak napewno nie powinno być. Ja mam 7245 i w miejscu kreci sie tylko neiznacznie cięzej niz podczas jazdy. Ciagnik mam dopiero 3 dni wiec narazie nie wiem co u ciebie moze byc nie tak. Ale ktos napewno bedzie wiedzial o co chodzi.


Witam. Mam pytanie odnosnie wspomagania w moim zetorze niedawno go kupilem i nie wiem jak powino byc. Jak jade to wspomaganie dziala elegancko a jak sie zatrzymam to na miejcu nie moge skrecic mi sie wydaje ze tak nie powinno byc. co jest tego przyczna?? z góry dzieki.

zatrzymam w sensie z gasi ciągnik czy stane? bo jak sie zgasi to nie skręcisz w miejscu

jak stanea wspomaganie masz na orbitrol?? czy tylko jest silownik pomocniczy??

Na siłownik pomocniczy

Ia mam zetora 7245 w którym mam wspomaganie, ale już razy wymieniałem wspomaganie bo pąpa nawalała i mnie kosztowała 500zł!

masz tak odkad go kupiles?? czy wczesniej bylo dobrze??
A tak w ogole to kiedys kolega mial tak ze to wspomaganie nie dzialalo i jak ciagnik jedzie to w miare da sie kolami skrecic,a na postoju wiadomo jest problem.

Kupiłem go dopiero 2 dni temu i odrazu pojechał w pole i jak sie jedzie to jednym paluszkiem sie skreca a jak sie stanie to w prawa strone dobeze skreca a w lewa nie chce

regulujemy wkręcając lub wykręcając tłoczysko aby na postoju koła ustawiły sie prosto

znowu to samo czyli serwo 6 strona tego forum


comp
Zetor T25 "bocian" Zetor T25 "bocian"Zetor 7211 kupie Zetor 7211 kupieZetor 5340 i Turbo ZETOR 5340 I TURBOZETOR 5245 blacharka 5245Maszyny do zetora 6441 Jak zetor 6441 sprawuje się z maszynami:jaki AGREGAT (upr.siew.) do 85KM ZETOR PROXIMA 8441 jaki agregat wraz z siewnikie wybrac do Zetora proximy 8441 85 KM???Zetor 7245 - hamulce problem z hamulcami
Cytat

Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie. Henryk Sienkiewicz (1846 - 1916)
A mensa et thoro - od stołu i łoża (separacja małżeństwa). (separacja małżeństwa). (separacja małżeństwa)
I mędrzec morze się pomylić.
DIABEŁ jest optymistą, o ile sądzi, że może ludzi uczynić gorszymi. Karl Kraus
I w którym momencie sięgnąć po żyletkę, by nie rozśmieszyć samego siebie?

Valid HTML 4.01 Transitional

Free website template provided by freeweblooks.com