ďťż
 
Prasa krone kr 10-16 Opinie,informacje o prasie krone kr 10-16
Zobacz w‘tek
 
Cytat
I szatan może cytować Pismo. Herbert George Wells
Indeks Przodek xD Piłka nożna Hydraulika
 
  Witamy

Prasa krone kr 10-16 Opinie,informacje o prasie krone kr 10-16
Witam zamierzam kupić prasę zmiennokomorową krone kr10-16,proszę o opinię o tych prasach, informację o faktycznym zapotrzebowaniu mocy( prasa bez noży),a nie katalogowym, o awaryjności tych maszyn?
Z góry wielkie dzięki za informacje.A więc tak : znajomy ma taką prase i u niego chodzi z 75konnym fergusonem ;) prasa ta robi bardzo ladne baldki , tylko czesci do niej sa strasznie drogie ;/ ale z 1500 baldek w sezonie trzaśnie ;) ogolnie jest zadowolony z tej prasy . prasa jest z 98roku a ma taki fajny komputerek ktorym ustawia rozmiar beli i pokazuje mu z ktorej strony ma jechac aby bela byla równiutka :D ogolnie prasa lux :D

Jeśli piszesz bez noży to jest starszy model w którym podbierak jest schowany pod spodem i nie ma rotora ani żadnego innego popychacza zbieranego materiału.Ten model był produkowany przed 10-16 S bodajże do 95 lub 96 roku.
Proponuję zwrócić uwagę na podbierak a szczególnie na jego napęd który jest przekazywany przez kilka zębatek. Powinien dochodzić tam jeden przewód centralnego smarowania ale kurz robi swoje.
Bardzo ważna rzecz to łańcuchy podłogi rolkowej w komorze które formują baloty ich stan i czy belki są proste.Orginalny łańcuch powinien wytrzymać ok 15000 szt.
Jak prasa jest w wersji COMFORT to na sterowniku będziesz miał bardzo wiele ciekawych funkcji pomagających w użytkowaniu trzy liczniki test czujników itd.
Na duży plus tej prasy zasługuje aparatura do wiązania siatką, która po odpowiedniej regulacji i zastosowaniu odpowiedniej siatki jest rozprowadzona po całej szerokości o balot nie wygląga jak pędzel.
Prasa ma nie wielkiego zapotrzebowania na moc bo nie ma w niej tzw. dobijania bel, jest tylko hydrauliczna regulacja zgniotu od 50 do 160 bar.
Moją prasę użytkuję od kilku lat i poprostu znam ją na wylot co prawda mam 10-16 S ale zasada dziłania jest identyczna.
Nie chwaląc się pomogłem już kilku osobom w obsłudze i użytkowaniu tej prasy, a jak będziesz miał konkretne pytania to wal śmiało.
Zerknij do galerii tam są fotki mojego zestawu.

farmer7745 mam pytanie, powiedz czy przy twojej prasie można chować noże, czy rotor nie rozdrabnia zbytnio słomy, czy zetor 7211 da radę przy prasie bez noży?
Dzięki za odpowiedź.Noże można schować hydraulicznie, albo je poprostu wyjąć lub wysunąć w grupach po 11, 9, 5 szt.
Rotor nie rozdrabnia, ani nie kruszy słomy tylko przyśpiesza przepływ masy.
Czy 7211 da radę? Powinien poradzić sobie z nią, ale z pewnością nie popędzisz zbytnio i zależy jeszcze w jakiej kondycji jest ten "KOŃ".

ja tez bende miał zamiar kupować krone 10-16 s z rotorem i musi byc siatka sznurek i wszystko.... u mnie bendzie wspólpracowac z mtz 82 mysle ze damy rade z mtz :)

witam jestem nowy na tym portalu
czytam ze jesteś odpowiednią osobą kdo której mam pytanie
mojtesciu ma krone wario paca i mu bardzo mocno wyciąga mu sie łancuch ten tylni skraca go i po 4 balotach znowu sie wyciąga możesz sie wypowiedzieć?

no chyba lancuch mu sie tak szybko nie wyciaga problemem moze byc ze silowniki od napinania lancucha w komorze maja za slabe cisnienie i popuszczaja

Uszczelniacze na siłownikach są do wymiany, ewentualnie poszedł zawór od regulacji ciśnienia.


comp
Prasa Vicon Rv187/157 /Deutz Fahr Rb3.81 Prasa Vicon Rv187/157 /Deutz Fahr Rb3.81Prasa dla Fendt 312 vario Prasa dla Fendt 312 varioprasa rolująca kilka pytań proszę o POMOC!!! kilka pytań od żółtodzioba...Prasa Mascar-części a szczególnie palce podbieracza!!!Pilne potrzebny sklep z częściamiProblem z owijaniem prasą deutz fahr2.30 podwójne owijanieRenault 110.54 Tracfor -informacji!!!! Renault 110.54Ciągnik o mocy 70-80 KM + tur + prasa rolujaca Do 200 tys. na PROW Tabletki a ciągnięcie w macicy.
Cytat

Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie. Henryk Sienkiewicz (1846 - 1916)
A mensa et thoro - od stołu i łoża (separacja małżeństwa). (separacja małżeństwa). (separacja małżeństwa)
I mędrzec morze się pomylić.
DIABEŁ jest optymistą, o ile sądzi, że może ludzi uczynić gorszymi. Karl Kraus
I w którym momencie sięgnąć po żyletkę, by nie rozśmieszyć samego siebie?

Valid HTML 4.01 Transitional

Free website template provided by freeweblooks.com